Piotr Schwarz
psycholog - psychoterapeuta

Psycholog, terapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim – kierunek psychologia rodziny, oraz liczne szkolenia psychoterapeutyczne – w tym terapii par. Obecnie w trakcie szkolenia do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty. W centrum jego zainteresowań znajduje się funkcjonowanie rodziny, par, a także poszukiwanie i rozwijanie wewnętrznego potencjału osób z którymi pracuje.
Specjalność: psycholog rodzinny, psychoterapeuta
Koszty wizyt:
Psychoterapia indywidualna 100zł/50 minut, Terapia par - 140zł/ 80 minut, terapia rodzinna 150zł/ok. 90 minut.
Dni i godziny wizyt: wtorki, środy, piątki 12:30-20:30
Miejsce: ul. Siewna 15/101
www e-mail
Anna Jurek
Psycholog - seksuolog - psychoterapeutka
Psycholog- seksuolog, psychoterapeuta podczas procesu certyfikacji. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz par, prowadzi poradnictwo seksuologiczne oraz sporządza opinie sądowo- seksuologiczne na potrzeby wymiaru sprawiedliwości. Czasami moja praca polega tylko na dostarczeniu wiedzy. Innymi razy jest drogą, którą przechodzę wraz z klientem po to, by jego życie smakowało mu lepiej, było pełniejsze, bardziej satysfakcjonujące i świadome.
Specjalność: Psycholog, psychoterapeuta, seksuolog
Koszty wizyt:
Psychoterapia indywidualna- 100zł/60 minut, Pierwsza wizyta/ Konsultacje- 120 zł/60 minut, Terapia par - 140zł/ 60 minut
Dni i godziny wizyt: czwartki 16:00-20:00
Miejsce: ul. Siewna 15/101


Kinga Bobińska
Psychiatra, Seksuolog

Absolwentka Wydziału Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Lekarz medycyny, lekarz seksuolog, biegły sądowy. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi w Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Łodzi oraz w trakcie wieloletniej praktyce prywatnej. Pracuje z osobami dorosłymi. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami ze schizofrenią, depresją, alkoholizmem, chorobami otępiennymi, bezsennością, zaburzeniami lękowymi, nerwicami, CHAD, zaburzeniami nastroju oraz z zaburzeniami funkcji seksualnych.
Specjalność: Psychiatra, seksuolog, biegły sądowy
Koszt wizyty: 140zł
Dni i godziny wizyt: poniedziałki, środy, czwartki - 12:30 - 20:30
Miejsce: Sienkiewicza 59/31
Grzegorz Bicz
Psycholog dziecięcy, terapeuta rodzinny
Psycholog i terapeuta z dziesięcioletnim doświadczeniem. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego o specjalizacji Psychologia rodziny, rozwóju i edukacji". Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, między innymi cykl szkoleń "Terapia rodzin" zorganizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. Doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzinami nabyłem pracując jako psycholog, terapeuta przede wszystkim w poradniach psychologiczno-pedagogicznych.
W mojej pracy kieruję się myślą "każdy wiek ma swoje troski". Nie różnicuję wagi problemów w zależności od wieku. Staram się znaleźć pomost pomiędzy światem dzieci i dorosłych. Gdy już nam się to uda, możemy wspólnie przechodzić po nim miedzy kolejnymi etapami. Pomagam również starszej młodzieży, zmagającej się z różnymi problemami. Ponieważ pracuję także jako wychowawca w ośrodku socjoterapii, mam doświadczenie w kontaktach i udzielaniu pomocy zagubionej młodzieży.
Czym się zajmuję?
Zaburzenia zachowania, nieśmiałość, problemy w kontaktach społecznych, w radzeniu sobie z emocjami, motywacja do nauki, poprawa relacji w rodzinie (terapia rodzin), specyficzne trudności w uczeniu się (dysleksja). Określam także poziom inteligencji oraz badam dojrzałość szkolną.
Specjalność: Terapia dzieci i młodzieży, terapia rodzinna
Koszt wizyt:
konsultacja i pierwsza wizyta indywidualna: 110zł/60 min
terapia indywidualna: 90zł /60 min
terapia rodzin : pierwsza wizyta 140zł/60min; każda kolejna: 120zł/ 60 min
Dni wizyt: poniedziałki - 12:30 - 20:30 (grafik zmienny)
Miejsce: Siewna 15/101