Piotr Schwarz
psycholog - psychoterapeuta

Psycholog, terapeuta, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim – kierunek psychologia rodziny, oraz liczne szkolenia psychoterapeutyczne – w tym terapii par. Obecnie w trakcie szkolenia do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty. W centrum jego zainteresowań znajduje się funkcjonowanie rodziny, par, a także poszukiwanie i rozwijanie wewnętrznego potencjału osób z którymi pracuje.
Specjalność: psycholog rodzinny, psychoterapeuta
Koszty wizyt:
Psychoterapia indywidualna: 100zł/50min
Terapia par: 140zł/ 80min
Terapia rodzinna: 150zł/80min
Dni i godziny wizyt: wtorki, środy, piątki 12:30-20:30
Miejsce: ul. Siewna 15/101
www e-mail
Anna Jurek
Psycholog - seksuolog - psychoterapeutka
Psycholog- seksuolog, psychoterapeuta podczas procesu certyfikacji. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz par, prowadzi poradnictwo seksuologiczne oraz sporządza opinie sądowo- seksuologiczne na potrzeby wymiaru sprawiedliwości. Czasami moja praca polega tylko na dostarczeniu wiedzy. Innymi razy jest drogą, którą przechodzę wraz z klientem po to, by jego życie smakowało mu lepiej, było pełniejsze, bardziej satysfakcjonujące i świadome.
Specjalność: Psycholog, psychoterapeuta, seksuolog
Koszty wizyt:
Psychoterapia indywidualna: 100zł/60 min
Pierwsza wizyta/Konsultacje: 120 zł/60min
Terapia par: 140zł/ 60min
Dni i godziny wizyt: czwartki 16:00-20:00
Miejsce: ul. Siewna 15/101


Kinga Bobińska
Psychiatra, Seksuolog

Absolwentka Wydziału Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Lekarz medycyny, lekarz seksuolog, biegły sądowy. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi w Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Łodzi oraz w trakcie wieloletniej praktyce prywatnej. Pracuje z osobami dorosłymi. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami ze schizofrenią, depresją, alkoholizmem, chorobami otępiennymi, bezsennością, zaburzeniami lękowymi, nerwicami, CHAD, zaburzeniami nastroju oraz z zaburzeniami funkcji seksualnych.
Specjalność: Psychiatra, seksuolog, biegły sądowy
Koszt wizyty: 140zł
Dni i godziny wizyt: poniedziałki, środy, czwartki - 12:30 - 20:30
Miejsce: Sienkiewicza 59/31
Kontakt: 698554077
Grzegorz Bicz
Psycholog dziecięcy, terapeuta rodzinny
Psycholog i terapeuta z dziesięcioletnim doświadczeniem. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego o specjalizacji Psychologia rodziny, rozwóju i edukacji". Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, między innymi cykl szkoleń "Terapia rodzin" zorganizowany przez Polski Instytut Ericksonowski. Doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzinami nabyłem pracując jako psycholog, terapeuta przede wszystkim w poradniach psychologiczno-pedagogicznych.
Specjalność: Terapia dzieci i młodzieży, terapia rodzinna
Koszt wizyt:
Konsultacja i pierwsza wizyta indywidualna: 110zł/60 min
Terapia indywidualna: 90zł /60 min
Terapia rodzin: pierwsza wizyta 140zł/60min; każda kolejna: 120zł/60min
Dni wizyt: poniedziałki - 12:30 - 20:30 (grafik zmienny)
Miejsce: Siewna 15/101