Grzegorz Bicz
psycholog rodzinny, dziecięcy

Jestem psychologiem i terapeutą z dziesięcioletnim doświadczeniem. Uprawnienia do pracy nabyłem kończąc studia psychologiczne o specjalizacji „Rodzina, rozwój i edukacja” w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, między innymi cykl szkoleń „Terapia rodzin” zorganizowanym przez Polski Instytut Ericksonowski. Doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzinami nabyłem pracując jako psycholog, terapeuta przede wszystkim w poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

W mojej pracy kieruję się myślą „każdy wiek ma swoje troski”. Nie różnicuję wagi problemów w zależności od wieku. Staram się znaleźć pomost pomiędzy światem dzieci i dorosłych. Gdy już nam się to uda, możemy wspólnie przechodzić po nim miedzy kolejnymi etapami.
Pracuję także ze starszą młodzieżą, zmagającą się z różnymi problemami. Zdarza się, że w wyniku różnych sytuacji życiowych młodzi ludzie gubią się lub podejmują niewłaściwe decyzje. Ponieważ pracuję także jako wychowawca w ośrodku socjoterapii, mam doświadczenie w kontaktach i udzielaniu pomocy zagubionej młodzieży.

Czym się zajmuję?

Pracuję z zaburzeniami zachowania, nieśmiałością, problemami w kontaktach społecznych, problemami w radzeniu sobie z emocjami, motywacją do nauki, poprawą relacji w rodzinie (terapia rodzin), specyficznymi trudnościami w uczeniu się (dysleksja). Określam także poziom inteligencji oraz badam dojrzałość szkolną.

Umów wizytę online —>

Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony/a na stronę gabinetu (www.serceiumysl.pl), z możliwością rezerwacji terminu i informacjami o terapeutach.