O nas

Celem naszej Poradni jest tworzenie miejsca, w którym rodziny, pary, małżeństwa znajdą pełną pomoc – specjalistów w zakresie psychoterapii, funkcjonowania rodziny, pomocy psychologicznej i zdrowia psychicznego zarówno dzieci jak i dorosłych. Dbamy o to, aby każdy z nas oprócz wykształcenia akademickiego dysponował umiejętnościami zdobytymi na dodatkowych szkoleniach oraz doświadczeniem zawodowym. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, który specjalisty będzie najwłaściwszy zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego.

Nasza Poradnia dostępna jest dla Państwa od poniedziałku do soboty.

O naszych publikacjach

Dzisiejsza rzeczywistość pozwala nam na czerpanie inspiracji z wielu źródeł. Z jednej strony możemy mówić o erze szybkiego przepływu informacji i łatwego do nich dostępu. Z drugiej jednak strony coraz trudniej jest nam przefiltrować dochodzące do nas fakty, sprawdzać ich rzetelność i wyciągać wnioski. W opozycji do serwisów internetowych oferujących szybkie, lakoniczne odpowiedzi na ważne pytania tworzymy portal, w którym przedstawiamy wiedzę opartą na badaniach naukowych oraz praktyce zawodowej specjalistów. Jesteśmy grupą psychologów i psychoterapeutów aktywnych zawodowo i jesteśmy tutaj po to, aby pisać o sprawach związanych z partnerstwem, miłością i problemami z nimi związanymi. Kierujemy nasz portal zarówno do osób szukających informacji na powyższe tematy, jak i do par lub pojedynczych partnerów szukających właściwej osoby mogącej pomóc poprzez regularne spotkania w gabinecie psychoterapeutycznym.
Na stronie znajdziecie dział Artykuły, w którym będziemy pisać zarówno o bardzo ważnych aspektach wzajemnych relacji w związku, jak tych mniej ważnych, ale często decydujących o tym jak się czujemy w danej relacji. Będą omawiane również fakty naukowo potwierdzone i spekulacje o których słyszycie w życiu codziennym. Zajmiemy się obalaniem mitów dotyczących związków, terapii par, a także opowiemy o tym jak naprawdę wyglądają spotkania z psychoterapeutą i czego możecie się po nich spodziewać.

Zapraszamy również do kontaktu z nami, aby zgłaszać wszelkie uwagi. Zarówno na temat funkcjonowania strony, jak i doświadczeń z kontaktu z naszymi specjalistami, a także do kontaktu z samymi psychoterapeutami poprzez formularze zamieszczone na ich podstronach.